POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Casio Historische Collectie - 2022
Dit product behoort tot de historische collectie van Casio . Het is niet meer te koop/leverbaar.
Specificaties
| Alternatief artikelnummer | A100WEF-1AEF |
| Ean | 4549526333866 |
| Diameter | 33 mm |
| Waterdichtheid | 1 Bar (niet waterdicht) |
| Garantie |
2 jaar garantie
Gratis 1 jaar extra garantie op [huidigeHostnaam] |
Functies
| Tijd | Uren - digitaal |
| Kalender | Datum - digitaal |
| Chronograaf en timers | Stopwatch / Chronograaf - 1/10 seconden, 1 uur |
| Alarmen en meldingen | Uursignaal |
| Materiaal Band | Resin |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 16 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zwart |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 130 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
Uw originele horlogeband wordt niet langer geproduceerd. De volgende horlogebanden komen uit dezelfde collectie en passen op uw horloge.
| Ean | 4549526333866 |
| Merk | Casio |
| Serie | Vintage |
| Naam | Vintage Edgy |
| Jaar | 2022 Lente/Zomer |
| Tijdsaanduiding | digitaal |
| Swiss Made | Nee |
| Waterdichtheid | 1 Bar (niet waterdicht) |
| Kleur Wijzerplaat | Zwart |
| Kastcode | A100 |
| Diameter | 33 mm |
| Kastdikte | 9.2 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kastvorm | Rechthoekig |
| Kleur kast | Zilver |
| Materiaal kastdeksel | Roestvrij staal |
| Kastdeksel | Klikkast |
| Type glas | Acryl |
| Kroon | Druk kroon |
| Uurwerk nr. | 3503 ( Bekijk specificaties ) | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
| Materiaal Band | Siliconen/Rubber |
| Bandbreedte | 21 mm |
| Breedte bandaanzet | 18 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 20 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 115 mm |
| Band op maat gemaakt? | Nee |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Nee |
| Geschikt voor polsomtrek | 150 mm - 205 mm |
| Originele band |
|
| Uren | digitaal |
| Minuten | digitaal |
| Seconden | digitaal |
| 24-uur indicator | AM/PM indicator |
| Datum | digitaal |
| Dag | digitaal |
| maand | digitaal |
| Auto Kalender | digitaal |
| Stopwatch / Chronograaf | 1/10 seconden, 1 uur |
| Uursignaal | |
| Geluid alarm(en) | 1 dagelijks alarm |
| LED verlichting |
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.