POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeautips
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Cluse horlogebandje is gemaakt van roestvrij staal en wordt aan het horloge bevestigd door middel van quick release bandpennen. De band heeft een breedte van 16 mm en wordt gesloten door middel van een milanese sluiting. De band heeft een rechte aanzet wat betekent dat deze band geschikt is voor alle Cluse horloges met een rechte aanzet.
| Ean | 8718924595435 |
| Materiaal Band | Roestvrij staal |
| Extra info | Stainless Steel Milanese Bracelet |
| Type band | Mesh band (Milanese) |
| Bandbreedte | 16 mm |
| Breedte bandaanzet | 16 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 14 mm |
| Kleur Band | Zilver |
| Type sluiting | Milanese sluiting |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 65 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 110 mm |
| Type Bevestiging | Quick release bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Bandje past perfect bij het Paul Hewitt horloge dat ik voor mijn verjaardag kreeg. Met dit bandje ipv het meegeleverde lederen bandje, draagt het horloge een stuk sjieker. Kleur van het mesh bandje past goed bij de afwerking van de horlogekast en de RVS sluiting is ook mooi minimalistisch. Het originele lederen bandje dat bij mijn horloge zat heeft ook een RVS sluiting. Met de quick release pennetjes is het ook gemakkelijk wisselen van horlogeband, afhankelijk van de setting.
Bandje past perfect bij het Paul Hewitt horloge dat ik voor mijn verjaardag kreeg. Met dit bandje ipv het meegeleverde lederen bandje, draagt het horloge een stuk sjieker. Kleur van het mesh bandje past goed bij de afwerking van de horlogekast en de RVS sluiting is ook mooi minimalistisch. Het originele lederen bandje dat bij mijn horloge zat heeft ook een RVS sluiting. Met de quick release pennetjes is het ook gemakkelijk wisselen van horlogeband, afhankelijk van de setting.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.