POPULAIRE HORLOGETYPES
POPULAIRE MERKEN I-Z
Designer Brands
Horlogetypen
Prijsklassen
Soorten kinderhorloges
Populaire merken
Smartwatch
Apple watch
Populaire horlogebatterijen
Inspiratie
Cadeau tips
Kennis & weetjes
Cadeau ideeën
Productomschrijving
Dit Citizen horlogebandje is gemaakt van siliconen en wordt aan het horloge bevestigd door middel van bandpennen. De band heeft een breedte van 20 mm en wordt gesloten door middel van een gesp. De band heeft een rechte aanzet wat betekent dat deze band geschikt is voor alle Citizen horloges met een rechte aanzet.
| Materiaal Band | Siliconen |
| Bandbreedte | 20 mm |
| Breedte bandaanzet | 20 mm |
| Bandbreedte bij sluiting | 18 mm |
| Kleur Band | Zwart |
| Type sluiting | Gesp |
| Kleur sluiting | Zilver |
| Lengte band op 12 uur (mm) | 75 mm |
| Lengte band op 6 uur (mm) | 130 mm |
| Type Bevestiging | Bandpennen |
| Rechte aanzet | Ja |
Dit bandje ziet er al na een paar weken dragen niet uit. Het oppervlak van het rubber is echt bekrast en ziet er onaangenaam uit. Dit is zogenaamd een officieel vervangend bandje, maar het originele bandje ging enkele jaren van dagelijks gebruik mee zonder op dezelfde manier te krassen.
This strap looks a mess after only a few weeks of wearing. The surface of the rubber is really scratched and looks unpleasant. This is supposedly an official replacement strap, but the original strap lasted several years of daily use without scratching in the same way.
Ja, alsof ik een gloednieuw horloge had, want mijn oude band was aan het verslechteren en viel uit elkaar. De nieuwe band was eenvoudig te installeren omdat ik ook nieuwe pinnen en gereedschap had gekocht. Ik raad uw bedrijf ten zeerste aan voor exacte vervanging.
Yes, like having brand new watch, my old band was degrading and falling apart. New band was simple to install as I also purchased new pins and tool. Highly recommend your company for exact replacement.
Horloge.be gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.
De noodzakelijke cookies en anonieme statistieken zijn altijd automatisch actief; als u op "alle cookies accepteren" klikt, accepteert u ook de optionele cookies. Als u zelf wilt kiezen welke cookies u inschakelt, klikt u op "cookie-instellingen".
Deze website gebruikt verschillende soorten cookies. Voor sommige soorten hebben we uw toestemming nodig.